שילוט פנים לאירועים

אם גם באולם שלכם מאסתם במדבקות עליהן רשומים תכנים כמו "שירותי גברים", "שירותי נשים", "יציאה", "כניסה", "יציאת חירום", וכד', חברה המתמחה בעיצוב תאורת לדים תוכל לעצב את אותם שלטים בדיוק, כמו אלו שיש לכם על גבי המדבקות, ולהטמיע אותם באותם מקומות שהיו השלטים הקודמים, בהבדל אחד: השלטים החדשים יהיו עשויים מנורות לד עמידות ויוקרתיות.

שילוט בתאורה ולא במדבקות מעיד על אולם רציני שמשקיע בעזריו הלוגיסטיים

חלק מהתרשמותם של לקוחות נובע מהפרטים הקטנים הללו. כשבעל האירוע הפוטנציאלי הולך לשירותים שלכם, ורואה שאפילו השלט שמראה לו את הכניסה לתא הוא שלט מואר ולא מודבק, זה משרה בו הרגשה שאתם רציניים ושיש לכם אחריות לגבי עצמכם, מה שיגביר את תחושתו בקשר לאירוע שלו כשנחגג באולמכם.

שילוט פנים לאירועים גורם לנוחות ונגישות יתר במהלך האירוע עצמו

כאשר שילוט הפנים שלכם מואר, קל יותר לאורחים למצוא את היציאות, הכניסות, פתחי החירום, תאי השירותים, וכד'. עם שילוט כזה – האורח לא צריך הכוונה ויודע בדיוק איפה כל מקום באולם נמצא, בשל כך שהוא זוהר, גדול ובולט לעיני כל.

באירועים גדולים – מומלץ להתקין שילוט התמצאות במרחב

למשל – שילוט שיופיע בכניסה למתחם האולמות בו כתוב שאולם מס' 1 ממוקם כאן ואולם מס' 2 ממוקם במקום אחר, או שילוט בו כתובים שמות האירועים: באולם מס' 1 בר מצווה לאלמוני, באולם מס' 2 ברית מילה לפלוני. שילוט כזה מקל מאד על האורחים למצוא את מקום האירוע וגם את המקומות המיוחדים בתוך האולם אליו הוזמנו

ההתקנה מתבצעת על ידי חברה מקצועית המתמחה בשלטי לדים

התקנת שילוט פנים לאירועים המבוסס על תאורה מתבצעת כל ידי חברת סקנר לייט שלטי לד לעסקים המתמחה בשלטים מוארים. החברה מיישמת פתרונות תאורת לד בכל מקום, בדגש על מקומות אירועים. החברה לוקחת בחשבון צרכים טיפוגרפיים (דפוס על גבי הלד), עיצוביים, צרכי מיקום וצרכי גודל-שלט. ההתקנה תתבצע באופן חכם, במקומות שיש סיכוי גבוה שאנשים יגיעו אליהם בטרם ייכנסו לחגוג באולם: מגרש החנייה, מבואת הכניסה, צומת מרכזי באותו מתחם אירועים וכד'.

צרו קשר עם חברת תאורת לדים לאפיון המבנה שלכם והתקנת שילוט פנים לאירועים בחלל החיצוני והפנימי!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 פיתוח עסקי     פיתוח ארגוני     שיווק ישיר     עיצוב לוגו     עיצוב כרטיסי ביקור     תוכנית עסקית     מעצב גרפי     פרסום     מנהל שיווק     מיתוג עסקי     מאמרים    שיווק בגוגל