לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים:
שם:
טל':
אימייל:
   
   

 

פיתוח עסקי  

פיתוח עסקי הוא הוצאה לפועל של תוכנית עסקית. המטרה של תוכנית עסקית היא לפרט את כל השלבים של הוצאה לפועל של רעיון או מחשבה של יזמות עסקית, של פתיחת עסק, של השקת מוצר או שירות וכן הלאה. תוכנית עסקית אמורה לפרט את מצב השוק, את יתרונות המוצר או השירות, את חסרונותיו ולבצע בין היתר הערכה משוערת של הוצאות מול הכנסות עתידיות. פיתוח עסקי, לעומת זאת, הוא ההוצאה לפועל של כל התהליך אשר אמור להיות מפורט בפרטי פרטים בתוכנית העסקית. אם כן, פיתוח עסקי כולל את כל אותם השלבים שיובילו את העסק, את הארגון, את החברה או את העמותה עד למצב בו הם יוכלו להשיק שירות חדש או מוצר חדש או לחלופין עד שהם יצליחו להפוך את התכנית האסטרטגית שלהם מחלום לדבר אשר קורם עור וגידים.

פיתוח עסקי אינו מיועד רק למצבים בהם משיקים שירות חדש או יוזמה אסטרטגית חדשה אלא יש לו מגוון של מטרות. בין המטרות השונות של פיתוח עסקי ניתן למנות מטרות שונות דוגמת ייעול ושיפור העבודה בחברה מסוימת או בארגון מסוים, הגדלת העסק, הגדלת הרווחים כתוצאה מהשקה של שירות או מוצר, כפי שנאמר לעיל, איתור לקוחות חדשים במגוון של אמצעים, כניסה לשווקים חדשים וזוהי רשימה חלקית בלבד. פיתוח ארגוני הוא דומה מאוד לסוג זה של פיתוח רק שלרוב הוא מוכוון לארגונים גדולים יותר בעוד שפיתוח עסקי מיועד יותר לעסקים שרוצים להגדיל את נפח העסקים שלהם ולהתרחב.

פיתוח עסקי יכול אם כן להתאים, כאמור לעיל, לכל בעלי העסקים אשר רוצים להרחיב את מעגל הרווחים שלהם, להתרחב לשווקים חדשים וגם ליזמים שונים אשר רוצים להוציא לפועל תוכניות עסקיות שונות בשילוב עם עסקים. כיום בשוק פועלות חברות שונות ומנוסות שהמטרה שלהן היא בין היתר לעזור לעסקים ולארגונים שונים להוציא לפועל את התוכניות העסקיות שלהם. חברות אלו עוזרות לעסקים קיימים ולעסקים בהקמה להכנס לשווקים חדשים ולהוציא לפועל מיזמים שונים. כמו כן, במקרים רבים החברות יכולות לעזור לבעלי עסקים לגייס שותפים למיזמים שונים אותם הם רוצים להוציא לפועל, עוזרים להם לבנות מערך מכירה יעיל יותר, להגיע אל לקוחות חדשים שעד כה לא נחשפו לעסק, ובמקרים רבים עוזרים להם לבנות תכניות עסקיות שונות שירוממו את העסק ויביאו אותו להצלחה בכל התחומים. כך שבמקרים רבים לבעלי עסקים שרוצים להתרחב ולהצליח מומלץ להעזר בשירותיהן של חברות פיתוח עסקי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 פיתוח עסקי     פיתוח ארגוני     שיווק ישיר     עיצוב לוגו     עיצוב כרטיסי ביקור     תוכנית עסקית     מעצב גרפי     פרסום     מנהל שיווק     מיתוג עסקי     מאמרים    שיווק בגוגל