לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים:
שם:
טל':
אימייל:
   
   

עיצוב כרטיסי ביקור 

עיצוב כרטיסי ביקור הוא דבר חשוב מאוד משום שהוא עוזר להציג את בעל כרטיס הביקור, בין אם הוא מייצג עסק עצמאי שלו ובין אם הוא מייצג ארגון, עמותה או חברה גדולים יותר בצורה מכובדת ומושכת. יש מגוון דרכים שבאמצעותם עסקים, עמותות וארגונים יכולים למתג את עצמם: באמצעות שיווק מתוחכם, באמצעות יצירת אירועים עסקיים וגם באמצעות כרטיסי ביקור. כרטיסי ביקור הם חשובים כל כך משום שהם אלו אשר נותרים אצל הלקוח או אצל שותף עסקי פוטנציאלי גם אחרי זמן רב. ככל שכרטיס הביקור מעוצב יותר ומושך יותר את העין כך הסיכוי עולה שיהיה אפשר לזכור לחיוב את אותו האדם שנשא את כרטיס הביקור, דבר שמשליך ישירות על העסק או על הארגון בו הוא עובד.

עיצוב כרטיסי ביקור יכול להיות מבוצע בשיטות רבות. ישנם אנשים אשר מעדיפים את העיצוב הסולידי והמוכר משום שעיצוב זה משדר רצינות ומשדר שמרנות מסוימת, שרבים חושבים שהיא חשובה. עם זאת, ישנם אחרים אשר סבורים כי עיצוב כרטיסי ביקור צריך דווקא להיות מיוחד יותר ולהתבצע בצורה לא שגרתית. מדוע? משום שכך כרטיס הביקור מתבלט מעל כרטיסי הביקור האחרים, דבר שהוא חשוב מאוד כאשר מנסים למשוך לקוחות או שותפים עסקיים.

עיצוב כרטיסי ביקור באופן מיוחד יכול להתבצע בכמה צורות: הצורה של כרטיס הביקור יכולה להיות מעט שונה ולא חייבת להיות מלבנית קלאסית. בחירת הצבעים של כרטיסי הביקור יכולה להיות מעט לא שגרתית: למשל, אדום על גבי לבן זהו עיצוב שבהחלט יכול למשוך מייד את העין ועדיין לשדר קלאסיות ותחכום, גם אם זוהי אינה בחירה שמרנית לכרטיסי ביקור. האיור על כרטיס הביקור יכול להיות מעט מיוחד ואפילו הומוריסטי. החומר ממנו עשוי כרטיס הביקור יכול להיות מעט שונה. בהחלט יכול להיות כי בחירת כרטיס ביקור מעט יותר מיוחד תעלה מעט יותר אך אם כרטיס ביקור זה יצליח למשוך יותר לקוחות זוהי השקעה כלכלית בהחלט משתלמת אשר אמורה להחזיר את עצמה, כך שמשתלם להשקיע בעיצוב כרטיסי ביקור באופן מיוחד.

עיצוב כרטיסי ביקור, בין אם בוחרים בעיצוב שמרני יותר ובין אם בוחרים בעיצוב כרטיסי ביקור בצורה מעט יותר חדשנית ומרעננת, כפי שהוזכר לעיל, חייב להיות אסתטי ולהיות נעים לעין. כאמור לעיל, לעיצוב כרטיסי ביקור יש חשיבות רבה ולכן לא כדאי לזלזל בהם או להפיק אותם כלאחר יד מבלי להתחשב בתוכן הכתוב בהם ובצורתם החיצונית. אם כן, בהחלט שווה להשקיע מחשבה נוספת כאשר אתם באים לבצע עיצוב כרטיסי ביקור.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 פיתוח עסקי     פיתוח ארגוני     שיווק ישיר     עיצוב לוגו     עיצוב כרטיסי ביקור     תוכנית עסקית     מעצב גרפי     פרסום     מנהל שיווק     מיתוג עסקי     מאמרים    שיווק בגוגל