לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים:
שם:
טל':
אימייל:
   
   
מעצב גרפי 
 
מעצב גרפי הוא זה אשר לרוב אחראי על הצד הויזואלי של עלונים, אתרי אינטרנט, מודעות פרסומת וזוהי רשימה חלקית בלבד. כאשר באים להפיק פרסומת כתובה או כאשר באים להשיק אתר אינטרנט חדש ולהעלות אותו לאוויר חשוב מאוד לא להתפשר על איכות העיצוב הגרפי. אתרי אינטרנט ופרסומות בעיתונים בדרך כלל מושכים אליהם אנשים בזכות שני אלמנטים חשובים מאוד שמשתלבים זה עם זה: הראשון הוא אלמנט התוכן הכתוב והשני הוא אלמנט העיצוב, זאת אומרת, האלמנט הויזואלי. כשם שחשוב מאוד להשקיע בתוכן כתוב איכותי כך חשוב להשקיע גם בעיצוב שייראה מקצועי ככל האפשר. לא פעם כאשר אנחנו רואים פרסומת מסוימת מייד אנחנו פוסלים אותה רק על סמך המראה החיצוני המיושן או המצועצע שלה. אותו דבר נכון גם לגבי אינטרנט: לא פעם אנחנו פוסלים אתרי אינטרנט רק משום שהעיצוב שלהם לא נראה לנו מקצועי מספיק, דבר שאנחנו משליכים על החברה או העסק שאליהם משוייך האתר. לכן, עיצוב גרפי הוא אלמנט חשוב מאין כמוהו שביכולתו למשוך או להרתיע לקוחות פוטנציאליים וגם לקוחות קיימים, ועל כן אין להתעלם ממנו.
 
מעצב גרפי מיומן, אם כן, הוא נכס לכל ארגון ולכל עסק ובמיוחד לארגונים ולעסקים אשר צריכים לשווק את עצמם במגוון של אמצעים. מיותר להגיד כי אין משרד פרסום שיכול להתקיים ללא מעצבים גרפיים כמו גם אין עיתון שיכול להתקיים ללא מעצב גרפי אשר יעצב עבורו שערים וכתבות, וימשוך את הקוראים. על חשיבות עבודתו של מעצב גרפי, אם כן, אין עוררין.
 

מעצב גרפי, בין אם הוא מועמד למשרה בעיתון, בכתב עת, במשרד פרסום או בכל משרד אחר יש לבחור על פי כמה קריטריונים. כאמור לעיל, עבודתו של מעצב גרפי היא עבודה חשובה מאוד ולכן יש לבחור מעצבים מבטיחים שיעשו את עבודתם על הצד הטוב ביותר, תוך כדי כך שהם מפגינים מקצועיות, מסירות ויצירתיות. אם כן, לפני ששוכרים מעצב גרפי לעבודה כדאי להסתכל על תיק העבודות שלו. דבר זה יכול להעיד על רמת המקצועיות שלו ומאפשר למראיין להתרשם באופן אישי מאיכות העבודות ומרמת היצירתיות של המעצב. כדאי גם לבקש על אותו מעצב גרפי המלצות מלקוחות קודמים או ממקום עבודה קודם על מנת לשמוע עליו חוות דעת ממקור ראשון. חשוב לא פחות הוא כמובן הניסיון שלו וסוג העבודות אותן הוא עשה בעבר. אלו הם כמה קריטריונים שחשוב מאוד להסתמך עליהם כאשר באים לשכור לעבודה מעצב גרפי. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 פיתוח עסקי     פיתוח ארגוני     שיווק ישיר     עיצוב לוגו     עיצוב כרטיסי ביקור     תוכנית עסקית     מעצב גרפי     פרסום     מנהל שיווק     מיתוג עסקי     מאמרים    שיווק בגוגל