לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים:
שם:
טל':
אימייל:
   
   
הפקת אירועים עסקיים – כשהביזנס הופך לפלז'ר.
 • מתכננים כנס עסקי? 
 • משיקים מוצר חדש או שירות חדש?
 • רוצים לחגוג הישגים? 
 • מעוניינים לגבש את עובדי החברה?
 • מנסים לגייס תרומות עבור העמותה שלכם?

חברת MSM , מהמובילות בארץ בהפקת אירועים וכנסים תיצור לכם את האירוע המושלם שיניב לך את התוצאות הרצויות, ומעבר לכך, בעלויות האטרקטיביות ביותר בשוק!

חברת MSM מפיקה אירועים וכנסים למעלה מ-15 שנה. במסגרת פעילותינו אלפי סיפורי הצלחה, מאות פרויקטים שיווקיים ואירועים עסקיים שאנו יוזמים,משווקים, מארגנים ומפיקים למגוון החברות, העמותות והמוסדות המובילים במשק הישראלי.

ב - MSM ההצלחה מובטחת !

לחברת MSM הידע, הניסיון והמוניטין הרב, ובעזרתם נצליח :

 • לספק לכם מגוון גדול של אטרקציות ושירותים במחירים אטרקטיביים ביותר.
 • לשבור לכם את השגרה ולקדם את החברה ליעדים תוך שימוש בשיטות עבודה חדשניות לצד מסורתיות.
 • להבטיח לכם תוצאות שיווקיות אפקטיביות תוך התאמה לצרכי הארגון והתנודות בשוק.
 • להפיק עבורכם אירוע מושלם, יוקרתי ובלתי נשכח.
בחברת MSM תקבלו ליווי אישי צמוד V.I.P כמעט 24 שעות ביממה של צוות מקצועי ומנוסה הכולל אנשי קריאייטיב, מעצבי אירועים, מפיקים, מומחי מדיה דיגיטלית ועוד. כל זה בניהולה האישי של הכוהנת הגדולה של עולם השיווק והאירועים מירי שטורפר.
 
הצוות המובחר ילווה אתכם לאורך כל הדרך לחוויה המושלמת בתהליך הכולל:
 • הגדרת היעדים והמטרות של האירוע וגיבוש קונספט ייחודי עפ"י הצרכים והתקציב .
 • גיוס חסויות למימון הקונספט והאסטרטגיה שגיבשנו עמכם.
 • בחירת המיקום המתאים ביותר לקיום האירוע / הכנס, העיצוב, התפריט, המתנות וכלל האמצעים הדרושים להצלחתו.
 • יצירת  תכנים יצירתיים וייחודיים ושזירת המסרים השיווקיים של הארגון בכל הפרמטרים באירוע.
 • פתרונות מקצועיים  לדרישות מנהלתיות וטכניות עבור הכנס/ האירוע.
 • הפקת חומרי שיווק מתאימים בכל מגוון הפורמטים הנדרשים.
 • ניהול מלא של האירוע הכולל תוך שמירה על קשר רציף ואישי עם הלקוח ויזום פגישות מעקב לטובת האירוע.
 • בחינת התוצאות ומעקב לידים עפי; המדדים הנבחרים בתום האירוע.
החזון שלנו: לפרוץ את הגבולות ולהגשים כל דמיון!
 
לחברת MSM המומחיות, היצירתיות והטכנולוגיה להעניק ללקוחותיה חסכון בעלויות ושקט נפשי. הנוסחה המנצחת של צוות מנוסה ומסור, ניהול אישי, תוכן יצירתי, ומגוון רחב של שירותים, תזכה אתכם בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת אשר תגשים כל חזון ומטרה שלכם.
 
צרו עמנו קשר עוד היום והצטרפו לאלפי החברות המובילות אשר נהנות מהשירותים המגוונים של החברה, מהצלחות סוחפות וחוויות בלתי נשכחות.
 
   
   
 
         
            
            
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפקת אירועים עסקיים

 הפקת אירועים עסקיים מתייחסת לאירועים שונים אשר מופקים על ידי חברה מסוימת, על ידי עסק מסוים או על ידי עמותה מסוימת. ישנן מגוון של מטרות אשר בגללן נהוג להפיק אירועים עסקיים. לעתים מטרה של אירוע עסקי מסוים הוא לחגוג את ההישגים של העובדים המצטיינים. לעתים המטרה של אירוע עסקי מסוים היא לגבש יחד את העובדים אשר עובדים עבור אותו ארגון וכך לגרום לעובדים להרגיש טוב יותר במקום העבודה, דבר חשוב מאוד שאין לזלזל בו. לעתים חברות ועסקים מפיקים אירועים תקופתיים שנהפכים למעין מסורות אצלם כמו למשל הפקת מסיבות חנוכה, מסיבות פורים או מסיבות לכבוד ראש השנה. לאירועים אלו לרוב מוזמנים לא רק העובדים אלא לעתים גם שותפים עסקיים של העסק או של החברה המפיקה את האירוע.

הפקת אירועים עסקיים לעתים נעשית מסיבות אחרות לגמרי, לעתים מפיקים אירוע על מנת לקדם מוצר חדש או שירות חדש של העסק או של החברה. לעתים מפיקים אירוע על מנת לגייס כספים, אם מדובר למשל בעמותה או בארגון ללא מטרות רווח. כאשר מבצעים הפקת אירועים עסקיים מהסוג הזה לא פעם העסק, החברה או העמותה ינסו לגייס אורחים אטרקטיביים שיבואו להיות נוכחים באירוע דוגמת ידוענים שונים מכל התחומים. כמובן שחשוב לא פחות הוא ההפקה עצמה של האירועים העסקיים, על מנת שהם יהיו גם מכובדים, גם ישרתו את המטרות של האירוע וגם יהיו נעימים ומהנים ככל האפשר לאורחים ולמוזמנים.

הפקת אירועים עסקיים צריכה להעשות תוך כדי התחשבות ומתן תשומת לב לכמה קריטריונים חשובים מאוד. קריטריון אחד הוא כמובן קריטריון התקציב. הפקת אירועים עסקיים לרוב תהיה הפקה מכובדת למדי אך החברה או הארגון אשר מארגנים את האירוע חייבים לשים לב לתקציב ולמגבלות אחרות. בנוסף, כאשר מבצעים הפקת אירועים עסקיים יש לשים לב להתאים את אופי האירוע למטרה אותה האירוע אמור לשרת. למשל, אם רוצים ליצור אירוע עסקי עם אווירה מאוד מכובדת כנראה שלא יהיה מתאים להזמין רקדניות בטן, למשל, משום שהדבר לא משרת את המטרה של האירוע. בעת הפקת אירועים עסקיים חשוב כמובן להתחשב באופי האורחים.

הפקת אירועים עסקיים לרוב צריכה להעשות על ידי חברת הפקה שיש לה נסיון רב בהפקת אירועים דומים. כשם שהפקת קמפיינים פרסומיים תעשה על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחומם כך כדאי גם לא להתפשר על בעלי המקצוע שיעשו עבודה מצויינת כאשר מדובר בהפקת אירועים עסקיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 פיתוח עסקי     פיתוח ארגוני     שיווק ישיר     עיצוב לוגו     עיצוב כרטיסי ביקור     תוכנית עסקית     מעצב גרפי     פרסום     מנהל שיווק     מיתוג עסקי     מאמרים    שיווק בגוגל